Uroczystość 10 lat Fundacji

W 2017 roku mija 10 lat działalności Fundacji Kobieta i Natura. Przez wszystkie te lata nieprzerwanie i konsekwentnie Fundacja realizowała swoją misję, czyli promowanie zdrowia na każdym etapie życia z wykorzystaniem naturalnego potencjału.

slajd1   slajd4
slajd5   slajd6
slajd7   slajd8

Relacja z bankietu, który był uroczystym podsumowaniem 10 lat Fundacji. Podczas wieczoru zostały wręczone pamiątkowe dyplomy i tytuły Przyjaciela Fundacji osobom, które w szczególny sposób przyczyniły się lub nadal przyczyniają do skutecznej realizacji misji. 

10-lecie Fundacji zespół Paraluzja Uroczystość 10-lecia Fundacji
Dr Preeti Agrawal, prezes Fundacji Kobieta i Natura, z nostalgią i krótko podsumowała 10 lat Fundacji.  Wieczór muzycznie rozpoczął zespół Paraluzja Tytuł Przyjaciela Fundacji Zofii Stypie wręczała prezes Fundacji dr Preeti Agrawal
prof. A. Herzog dr Marek Szmigiel

10 lat Fundacji

Dr Preeti Agrawal wręczyła dyplom Przyjaciela Fundacji prof. Aleksandrowi Herzogowi, który od lat współpracuje z Fundacją w zakresie onkologicznym Dyplom dla Marka Szmigiela z rąk wiceprezesa Fundacji prof. Anila Agrawala odebrała żona Tytułem Przyjaciel Fundacji został również uhonorowany Michał Wołodźko wieloletni członek zarządu Fundacji
_dsc2730 10 lat Fundacji 10 lat Fundacji 
Dyplom dla Marka Danielaka wręczył prof. Anil Agrawal   Wieczór muzycznie uświetnił koncert Bożeny Krzyżanowskiej z zespołem… …oraz prof. Jacka Rudnickiego. 

 

 

[yuzo_related]

Kategorie: