Szkoła rodzenia online

Szkoła rodzenia

Jak świadomie planować poczęcie, urodzić i wychowywać dzieci

 

Najlepszym sposobem, w jaki kobieta może się przygotować do macierzyństwa, jest praca nad własnym ciałem, która umożliwia podejmowanie właściwych decyzji, dokonywanie mądrych wyborów i stworzenie zdrowej rodziny.

 

Drodzy Czytelnicy,

prezentujemy najnowszy projekt Fundacji Kobieta i Natura, czyli Szkołę świadomego rodzicielstwa online. Udostępniamy Państwu nagranie Jednodniowej Szkoły Świadomego Rodzicielstwa oraz materiały przygotowywane przez 25 lat doświadczeń  dr Preeti Agrawal w pracy z kobietami w ciąży.

Szkołę rodzenia otwiera Jednodniowa szkoła świadomego rodzicielstwa, czteroczęściowe nagranie warsztatu z dr Preeti Agrawal. W kolejnych działach Szkoły znajdują się przydatne materiały, wskazówki i filmy.

 

 

jednodniowa szkoła świadomego rodzicielstwa online

świadome przygotowanie do poczęcia holistyczne podejście do ciąży

świadome przygotowanie do poczęcia

holistyczne podejście do ciąży

poród w harmonii z naturą matkowanie matce, połóg

poród w harmonii z naturą

połóg czyli matkowanie matce

karmienie piersią pielęgnacja noworodka

karmienie piersią

opieka i pielęgnacja noworodka

   
   

 

Poród w zgodzie z naturą – promocja w lipcu

W lipcu będziemy poszerzali materiały w dziale Poród w zgodzie z naturą. Poród bez lęku, wspólnie i w zgodzie z tym, co dyktuje ciało, przynosi na świat szczęśliwe dzieci. 

Dlaczego tak istotne jest jak przychodzimy na ten świat? Musimy zdać sobie sprawę, że ciało pamięta uczucia, które nam towarzyszyły od poczęcia aż do urodzenia. Ten zapis tworzy się w układzie limbicznym mózgu, wpływa na jakość naszego życia oraz relacji, w które wchodzimy z ludźmi i światem. Psychologia prenatalna potwierdza, że emocje z życia łonowego oraz doświadczenia porodowe mają fundamentalny wpływ  na nasze całe życie.

Dziecko, które przychodzi na świat bez pomocy i interwencji medycznych oraz farmakologicznych ma zdecydowanie lepszy start. Świadomie rodzone dzieci nie chorują i pewniej przechodzą przez życie. Dlatego ten aspekt podejmujemy jako pierwszy. Mamy nadzieję, że dzięki tym materiałom i Waszej determinacji w działaniu w zgodzie z naturą, wspólnie wychowamy zdrowe społeczeństwo. Nasze dzieci potrzebują przede wszystkim miłości i akceptacji, a tą najlepiej zapewnią im świadomi rodzice. 

Zapraszamy do lektury.

[yuzo_related]

Kategorie: ,