Festiwal Zdrowia 2017

18 marca 2017 r., Stadion Wrocław

Kolejna data na mapie najważniejszych wydarzeń związanych ze zdrowiem w kraju. 10. Festiwal Zdrowia odbędzie się tym razem na jeszcze większej powierzchni – w części konferencyjno-eventowej Stadionu Wrocław.

 

z_haslemZdrowie jest w nas

Dziesiąta edycja Festiwalu będzie miała zupełnie wyjątkową oprawę z uwagi na 10-lecie działalności Fundacji. Tegoroczne motto Festiwalu - Razem budujemy zdrowe społeczeństwo - obrazuje zdrowie człowieka na każdym etapie jego życia i przekłada się na program Festiwalu, w którym zaproponujemy dedykowane panele dla dzieci, młodzieży, mam z niemowlętami i osób dorosłych. 44 warsztaty układają się w 12 zestawów tematycznych: warsztaty kulinarne, medytacje, świadomość emocji, mama i dziecko, zajęcia dla dzieci 4-10 oraz 7-12 lat, oddech i relaks, terapie wschodnie, artystyczne, terapie ruchem, zajęcia dla młodzieży, świadomość ciała.

RELACJA

Koszt uczestnictwa wynosi:

  • 120 zł dorośli, 60 zł dzieci – płatne w terminie do 1 stycznia 2017 r.
  • 150 zł dorośli, 75 zł dzieci – płatne w terminie od 1 stycznia do 28 lutego 2017 r.
  • 200 zł dorośli, 100 zł dzieci – płatne w terminie od 1 marca 2017 r.

Zapisy prowadzimy do 10 marca 2017 r.

Po zakończonych warsztatach serdecznie zapraszamy do udziału w jubileuszowym koncercie i bankiecie z okazji 10-lecia Fundacji. Koszt udziału w wieczornych wydarzeniach wynosi 100 zł/os. (do 31 grudnia 2016 r.)

Harmonogram fesitwalu

Ulotka festiwalowa

Propozycja noclegu dla uczestników

 

rejestracja

regulamin

 

Miejsce

Umiejscowienie Stadionu Wrocław – zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz zintegrowanego węzła przesiadkowego łączącego przystanek tramwajowy ze stacją kolejową Wrocław Stadion, co pozwala na dotarcie do Stadionu ze wszystkich kierunków i najważniejszch punktów miasta. Dojazd na Stadion Wrocław jest możliwy zarówno za pomocą środków komunikacji miejskiej, jak i samochodem, ponieważ do dyspozycji będą również miejsca parkingowe.

mapa_sytuacyjna

 

 

Współorganizatorzy 
IMC_logo6-kolor  

Patronat honorowy

patronat honorowy Marszałka Województwa Dolnośląskiego patronat honorowy Wojewody Dolnośląskiego   

Oficjalny sponsor

Sante - oficjalny sponsor

Patronat medialny  
LNE - patron medialny Festiwalu Zdrowia  magazyn dla alergików Hipoalergiczni

 

 

[yuzo_related]

Kategorie: