Od Natury

Sklep Od Natury

Od Natury zajmuje się sprzedażą naturalnych suplementów diety, witamin i ziół. Wszystkie preparaty są starannie wybrane i spełniają oczekiwania wymagających klientów. Nasze preparaty ściągamy z całego świata. Jesteśmy jednym z nielicznych sklepów proponujących tak szeroki asortyment naturalnych preparatów. Znajda Państwo u nas liposomalne witaminy pozyskiwane z naturalnych źródeł wysokiej jakości, naturalne kosmetyki bez chemii i konserwantów. Oferujemy tez szeroki wybór ziół, od ziół tradycyjnych polskich po andyjskie, ajurwedyjskie.

Od Natury

Integrative Medical Center

Integrative Medical Center opiera się na filozofii utrzymywania dobrego stanu zdrowia, a nie jedynie powierzchownego zwalczania chorób. Ujmujemy pacjenta całościowo i podmiotowo, oferując kompleksowe i indywidualne rozwiązania. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, laboratorium badawczym i kontaktami ze światowymi autorytetami medycznymi. Specjalizujemy się w leczeniu chorób trudnych, w tym przewlekłych, onkologicznych i cywilizacyjnych.

Od Natury

Hotel Jelenia Struga

Hotel Jelenia Struga to niezwykłe miejsce w otulinie Karkonoskiego Parku Narodowego w strefie NATURA 2000, położony na przepięknej śródleśnej polanie nad strumieniem Jelenia Struga, pomiędzy górami Sulica a Grabina. Otaczające go przepiękne świerki przez cały rok cieszą nasze oczy kojącą zielenią. Jeżeli to czytasz, nie szukaj niczego więcej... już odnalazłeś swoją przestrzeń.

W górze Sulica, z której wyrasta Jelenia Struga, zachowały się zabytkowe Sztolnie. W jednej z nich natura pozwoliła nam stworzyć jedyne w Polsce i jedno z pięciu na świecie - Naturalne Podziemne Inhalatorium Radonowe. Leczenie naturalnym radonem prowadzone jest w bezpiecznych warunkach, pod stałą kontrolą Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi.

W Jeleniej Strudze ze skał liczących dwa miliardy lat wydobywana jest jedyna karkonoska woda źródlana POTENCJAŁKA AOx. Butelkowana u źródła, zachowuje swoje unikatowe antyoksydacyjne właściwości, pochodzące z dodatkowych wolnych atomów wodoru. W roku 2015 unikatowa woda źródlana POTENCJAŁKA AOx uzyskała certfikat produktu lokalnego z Karkonoszy.