18 marca 2017 – Festiwal Zdrowia i Kongres o diecie (Stadion Wrocław)

Fundacja Kobieta i Natura w 2017 roku obchodzi swoje dziesięciolecie. Z roku na rok przybywało nam doświadczeń i rozmachu w działalności edukacyjnej. Niewielki początkowo Festiwal Zdrowia rozrastał się przez lata, zwiększając zarówno liczbę warsztatów, jak i miejsce, w którym się one mieściły. Festiwalom towarzyszyły wydarzenia dla świata medycznego: początkowo sympozja, później konferencje, by wreszcie sięgnąć poziomu Kongresu. Początkowo publiczność była wyraźnie rozdzielona: lekarze i środowisko medyczne uczestniczyli w konferencjach, pacjenci natomiast w Festiwalach Zdrowia. W ostatnich latach uczestnicy przenikają się wzajemnie: pacjenci interesują się zagadnieniami medycznymi znacznie szerzej niż kiedyś, a środowisko medyczne – wszelkimi warsztatami, które mają za zadanie profilaktykę zdrowia. Doprowadziło to do jednego spójnego hasła przyszłorocznego: Joining hands to create a healthy society (Razem tworzymy zdrowe społeczeństwo).

Dla obu tych wydarzeń w 2017 roku zajmiemy wszystkie poziomy i sale, którymi dysponuje Centrum Kongresowe Stadionu Wrocław, al. Śląska 1.

W imieniu dr Preeti Agrawal, pomysłodawczyni i kierownika merytorycznego Festiwali Zdrowia i Konferencji Medycznych, serdecznie zapraszamy do udziału w Festiwalu lub Kongresie.

Specjalną ofertę dla wszystkich uczestników przygotowała Diagnostyka. Między warsztatami lub wykładami zapraszam do bezpłatnego badania poziomu żelaza we krwi. Kontrola niektórych parametrów krwi  jest ważne w związku ze stosowaną dietą. Oprócz tego laboratorium przygotowało dwa pakiety badań w promocyjnych cenach.

Opcja pierwsza: pakiet Badań: Wapń, Witamina D, Białko całkowite, Cynk, Witamina B12 koszt 69 zł.

Opcja druga 50% rabatu na witaminę D 25OH 30 zł

Więcej informacji o Festiwalu  Więcej informacji o Kongresie
Razem tworzymy zdrowe społeczeństwo  Razem tworzymy zdrowe społeczeństwo
 

Propozycja noclegu dla uczestników

 

Współorganizatorzy 
IMC_logo6-kolor  

Patronat honorowy

patronat honorowy Marszałka Województwa Dolnośląskiego patronat honorowy Wojewody Dolnośląskiego   

Oficjalny sponsor

Sante - oficjalny sponsor

Patronat medialny  
LNE - patron medialny Festiwalu Zdrowia  magazyn dla alergików Hipoalergiczni
[yuzo_related]

Kategorie: