Kongres i Festiwal Zdrowia 2017

Od grudnia 2016 r. trwają zapisy na Międzynarodowy Kongres Medyczny oraz Festiwal Zdrowia. W ciągu niespełna miesiąca na oba wydarzenia zapisało się ponad 200 osób. Na trzech festiwalowych warsztatach rozpoczęliśmy już zapisy na listę rezerwową. Łącznie przewidujemy ok. 1 tys. uczestników. 

Międzynarodowy Kongres Medyczny 

Tematem tegorocznego, jubileuszowego, Kongresu Medycznego jest dieta w znaczeniu sposobu odżywiania się. Zespół międzynarodowych ekspertów będzie dyskutował, na ile można czerpać z tradycyjnych systemów medycznych w zakresie zdrowego odżywiania się, jak odnaleźć się w gąszczu modnych trendów dietetycznych, często wzajemnie sprzecznych i czy dietę lekarze powinni przepisywać pacjentom na receptę. Zapraszamy środowisko medyczne, pielęgniarskie i terapeutyczne, jak również wszystkie osoby zainteresowane dietą. 

Kongres odbędzie się w sali na parterze. Łączna liczba miejsc wynosi 300.

Specjalną ofertę dla wszystkich uczestników przygotowała Diagnostyka. Między warsztatami lub wykładami zapraszam do bezpłatnego badania poziomu żelaza we krwi. Kontrola niektórych parametrów krwi  jest ważne w związku ze stosowaną dietą. Oprócz tego laboratorium przygotowało dwa pakiety badań w promocyjnych cenach.

Opcja pierwsza: pakiet Badań: Wapń, Witamina D, Białko całkowite, Cynk, Witamina B12 koszt 69 zł.

Opcja druga 50% rabatu na witaminę D 25OH 30 zł

Festiwal Zdrowia 2017

Podczas Festiwalu Zdrowia na 3 piętrach centrum kongresowego Stadionu Wrocław odbędą się 44 warsztaty, prowadzone przez ponad 30 terapeutów, coachów i trenerów. Wszystkie zajęcia zgrupowane są w 12 bloków: warsztaty kulinarne, mama i dziecko, warsztaty dla dzieci 4-10, dzieci 7-12, młodzież, terapie wschodnie, oddech i relaks, warsztaty artystyczne, terapie ruchem, świadomość ciała, świadomość emocji, medytacje.

Każde 4 warsztaty z jednego bloku tematycznego odbywają się w jednej sali, a zatem uczestnicy mają możliwość zgłębienia wybranego przez siebie zagadnienia, bez konieczności przemieszczania się. Oczywiście nie ma konieczności decydowania się na warsztaty z jednego nurtu – każdy może dowolnie wybrać warsztat z puli 44 warsztatów i spróbować różnych rozwiązań. 

 

Więcej informacji o Festiwalu

Więcej informacji o Kongresie

Propozycja noclegu dla uczestników

 

[yuzo_related]

Kategorie: