Inauguracja książki „Siła jest w Tobie” Kijów

Dr Preeti Agrawal jest autorką wielu książek skierowanych do kobiet ale nie tylko do nich. W swoich książkach dzieli się  doświadczeniem zdobytym podczas 20-letniej praktyki lekarskiej i stara się pomóc tym którzy szukają holistycznego podejścia aby dbać o siebie.

28 lipca 2017 roku miała miejsce uroczysta Inauguracja książki „Siła jest w Tobie” w języku ukraińskim. Treść nawiązuje do profilaktyki zdrowia dojrzałych kobiet, jak powinny dbać o siebie w okresie około- i menopauzalnym jak również po nim, jak być świadomą siebie, swoich potrzeb i swojego zdrowia.

Spotkanie zrealizowane zostało przez Ambasadę Indii na Ukrainie, odbyło się w Narodowej Bibliotece Medycznej w Kijowie, gdzie obecne były takie osobistości jak Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocnik Republiki Indii na Ukrainie,  Prezesa Indyjsko-Ukraińśkiego Klubu Kobiet „Komolva”, Przewodniczącego Europejskiego Komitetu Ekonomicznego z Instytutu Rozwoju, wiceprzewodniczący społeczeństwa Indyjsko-Ukraińskiego Rahm Dange, Rektor Krymskiego Uniwersytetu Narodowego Vernadsky, Ambasador Indii w Polsce, Dyrektor Narodowej Biblioteki Medycznej.

Obecni na sali mieli możliwość wysłuchać wykładu dr Agrawal, która opowiadała o medycynie integracyjnej oraz podejściu tej medycyny do pacjenta, holistycznym i indywidualnym.

„Siła jest w Tobie” to najlepszy przewodnik dla kobiet w drugiej połowie życia oraz ich kochających mężczyzn.

Zdjęcia z wydarzenia dostępne na https://www.facebook.com/pg/fundacjaKIN/posts/?ref=page_internal