Warsztaty w klinice IMC

Fundacja Kobieta i Natura stale współpracuje z kliniką Integrative Medical Center. Co miesiąc w klinice organizowane są warsztaty kulinarne oraz samorozwojowe.

W maju zachęcamy do udziału w warsztatach kosmetycznych, które podczas Festiwalu Zdrowia 2017 roku cieszyły się dużą popularnością oraz warsztatu kulinarnego z Piotrem Kucharskim. 

 

Z ogordu na talerz 11.05.2017 r.

Piotr Kucharski, piekarz, kucharz i pełen pasji miejski farmer pokaże co pysznego ugotować z warzyw.  Piotr Kucharski z wykształcenia jest magistrem inżynierem rolnictwa i w swoim gotowaniu łączy pasję z wykształceniem. Od kilkunastu lat uprawia ogród gdzie stara się uprawiać stare odmiany warzyw i owoców, mało popularne warzywa i zioła. Zgłębia uprawę ekologiczną, która ma dostarczyć wyżywienia bliskim.

 

 

Ajurwedyjski masaż twarzy 13.05.2017 r.

Ajurweda jest jednym z najbardziej niezwykłych, holistycznych i naturalnych systemów leczniczych na świecie. Uwzględnia aspekt fizyczny, emocjonalny, umysłowy i duchowy zdrowia człowieka. Obejmuje wiele metod leczenia począwszy od diety, ziołolecznictwa, masaży, zaleceń dotyczących stylu życia po praktykę jogi i medytacji. Daje człowiekowi w każdej kulturze wiedzę pozwalającą żyć w harmonii zarówno z naturą, jak i z  samym sobą. Cennym atutem Ajurwedy jest profilaktyka.  Podstawowa wiedza z zakresu typologii psychosomatycznej, odżywiania i stylu życia.Jak zadbać o twarz i jak przygotować ziołowe peelingi dla typologii Vata, Pitta, Kapha nauczymy się na warsztacie, na który serdecznie zapraszamy.

 

Jak samodzielnie przygotować naturalne kosmetyki? 13.05.2017 r.

Chcesz dowiedzieć się jak szybko i łatwo zrobić naturalne kosmetyki, które możesz zrobić domowymi sposobami? Masz tą pewność, że są w 100% naturalne! Na warsztacie nauczysz się i przyrządzisz musy do ciała, peelingi solne, jak i cukrowe. Dowiesz się jak łączyć oleje, masła i wiele innych składników, aby Twój kosmetyk spełniał oczekiwane rezultaty. A na koniec wrócisz do domu z własnoręcznie przygotowanym kosmetykiem.

 

 

 

[yuzo_related]

Kategorie: