Prelegenci XI Konferencji Medycznej- Mgr Wanda Budzanowska-Bratko

Mgr Wanda Budzanowska- Bratko

 
Mgr Wanda Budzanowska-Bratko– Na emigracji w Kanadzie mieszkałam 35 lat, w pierwszych latach tamtego życia utraciłam dobre zdrowie, wypielęgnowałam sama w sobie stres, napięcia, niedomagania pracy ciała, umysłu i ducha, za chwilę przyszły choroby bez mojego zapytania. To refleksologia z dnia na dzień zaczęła budować dobre zdrowie i nadzielę dla codziennej radości. Stało się… jestem szczęśliwym człowiekiem… tego życzę każdej osobie. Refleksologia jest to nauka o refleksach które znajdują się w ciele człowieka i mają bezpośrednie połączenie ze wszystkimi gruczołami organami i częściami ciała.
 Ta unikalna metoda chodzenia kciuka i palców po stopach, i rękach doprowadza każde ciało człowieka  do balansu biologicznego, usprawnia pracę krwiobiegu, wycisza pracę układu nerwowego, nadaje życia pracy układu limfatycznego, wspaniale likwiduje stresy, napięcia, bóle.

Jesteśmy jedną szlachetnie zestrojona całością pracy ciała umysłu i ducha a stopa to absolutne lustrzane odbicie, jego miniatura.

Nie ma bólu w stopach, który by nie istniał w ciele. Nie ma bólu w ciele którego by nie było w stopach.
 To stopy jako fundament ciała człowieka mówią co jest zaburzone w pracy jego ciała już 2-3 lata wcześniej zanim pokarzą się jego niedomagania , gdzie może tkwić przyczyna jego niedomagań,  gdzie jest podłoże procesów chorobowych, a za chwilę zakasać swoje rękawy i systematycznie rozpracowywać to co wymaga opieki dla dobrego zdrowia.
Te informacje po latach mogą być przyczyną  chorób m.in. niepłodności, otyłości i wiele więcej…
Naszym wykładem i wskazówkami pracy na stopach i rękach nie będziemy prowadzić leczenia – refleksolog nie leczy, nie diagnozuje. Refleksologia nie nakarmi, nie napoi, nie nauczy oddychać, ćwiczyć, prowadzić rozsądne żywienie – ale zabieg refleksologii i przykłady tej pracy z ludźmi na sali pokażą jak szybko ciało człowieka potrafi nadać kierunek w poszukiwaniu dobrego zdrowia.

Refleksologia to moja pasja – 27 lat pracy na stopach dla poszukiwania dobrego zdrowia. Jestem zauroczona jak szybko potrafi ciało człowieka być wdzięczne za tę pracę. Sama jestem przykładem życia w dobrym zdrowiu bez tabletek medycznych. Moja terapia – moim zdrowiem.


Szczegóły konferencji