Konsultacje i seminaria z dr Preeti Agrawal w USA

 

Polonijny Klub Zdrowie Najważniejsze oraz portal www.presspol.com zapraszają na seminaria, które wygłosi dr n. med. Preeti Agrawal. Odbędą się one 31 marca w Filadelfii, 1 kwietnia w Nowym Jorku i 2 kwietnia w New Britain.

Dr Preeti Agrawal uzyskała dyplom Medical Collage w Jaipur w Indiach, zrobiła specjalizację II stopnia w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Od ponad 20 lat prowadzi praktykę lekarską w Polsce. Przeszła szkolenie z zakresu medycyny chińskiej, zdobyła tytuł specjalisty hipertermii lokalnej. Za swoją działalność na rzecz kobiet w 2009 r. otrzymała Kryształowe Zwierciadło – prestiżową nagrodę miesięcznika „Zwierciadło”, uhonorowano ją też tytułem „Niezwykła Polka Roku 2008” w woj. dolnośląskim. W latach 1995-2001 odbyła szereg staży naukowych w Niemczech, m.in. w Ośrodku Integracyjnym Leczenia Nowotworów prof. A. Herzog, w Danii, Anglii i Kanadzie.

Bilety

Na samym początku swojej praktyki lekarskiej zauważyłam, że leczenie wyłącznie na poziomie fizycznym usuwa jedynie zewnętrzne symptomy choroby i pacjenci na nowo wracają z tym samym problemem. Choroba jest wynikiem długich i złożonych procesów (szczególnie przewlekłe, nawracające choroby, choroby autoimmunologiczne i choroby onkologiczne), a więc chwilowe stłumienie symptomów (środki przeciwzapalne, przeciwbólowe, antybiotyki, sterydy i operacje) nie rozwiązuje problemu u źródła. Troska o fizyczność nie wystarczy, potrzebne jest poznanie pacjenta i głębszych przyczyn jego choroby, nie tylko nazwanie jednostki chorobowej. Poszczególne sfery życia (praca, relacje, odżywianie, tryb życia, przeszłość itd.) stanowią niepodzielną i unikatową całość, i mają ogromny wpływ na początki choroby, jej przebieg, jak również powodzenie w leczeniu. W takim duchu praktykowana medycyna jest medycyną integracyjną i owocem tej praktyki oraz doświadczenia jest nowy ośrodek Integrative Medical Center gdzie prowadzę swoją praktykę lekarską – konsultacje i leczenie integracyjne z całym zespołem. Dr Preeti Agrawal

Miejsca i terminy seminariów:

  • Filadelfia – piątek, 31 marca 2017
  • Nowy Jork – sobota, 1 kwietnia 2017
  • New Britain – niedziela, 2 kwietnia 2017

 

Konieczna wcześniejsza rezerwacja.  Bilety w cenie $60 można nabyć w Klubie Zdrowie Najważniejsze w New Britain, telefonicznie: Janina Sendra – 860-990-9529, Renata Majka – 860-729-1543, w sklepie „POLDAREX”, tel. 860-225-9275, Presspol (Nowy Jork, Filadelfia), Aleksandra Nagórska – 347-282-3353.

Więcej informacji można uzyskać pod w/w numerami telefonów.

[yuzo_related]

Kategorie: